Edding 5200 | podkladový lak na polystyren ve spreji

Kód: 4-5200997
169 Kč
e 5200 poly primer brown 4 5200997 4004764956425 01 old
169 Kč 152,10 Kč 184,04 Kč včetně DPH
do 3 týdnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co se zbytky polystyrenu? Třeba vánoční ozdoby! Pomalujte je v barvách, které se Vám hodí do bytu, a vyrobte si tak neobvyklé vánoční dekorace. Pokladová barva pro tvoření na polystyren Vám v tom pomůže.

Základem Vašeho tvoření je dokonale připravený povrch. Čím důkladněji připravíte základní materiál, tím lépe budou vypadat výsledky Vaší kreativy. S Edding 5200 permanentním podkladovým lakem ve spreji je to rychle hotové!

Tento profesionální podkladový lak je ideální pro vytvoření základu na polystyrenovém povrchu, který má být potažen barvou na bázi rozpouštědla.

Lak má světle hnědou barvu, poskytuje vysoké krytí a je rychleschnoucí. Podkladová vrstva vytvoří podmínky pro skvělou přilnavost a dodává vynikající lesk arylovým lakovým barvám, které na něj následně nanesete. Doba schnutí je přibližně 3 hodiny. Je permanentní, voděodolný.

Standardní stříkací hlava, kterou se lak nanáší, má šířku postřiku asi 5-6 cm. Nová technologie ventilů umožňuje výměnu rozstřikovacích hlav. Můžete tak využívat různé šířky postřiku: jemný (asi 1 cm), střední (asi 4-5 cm), široký (asi 8-10 cm) a variabilní (asi 13-14 cm).

Návod k použití: Lak by měl mít před použitím pokojovou teplotu. Pokud je to možné, lakujte předměty venku, popř. v dobře větrané místnosti. Předmět, který budete lakovat, musí být suchý a zbavený všech nečistot. Nezapomeňte zakrýt všechna místa, která nemají být lakována. Odstraňte všechny hrubé nerovnosti povrchu, který má být nalakován. Vzdálenost, ze které byste měli předmět lakovat, je minimálně 25 cm. Sprej důkladně před použitím protřepejte, trvá to asi 3 minuty. Začněte stříkat za okraj předmětu. Naneste nejméně 4 vrstvy vodorovnými a svislými tahy v intervalech 2 minut, dosáhnete tak požadované podkladové vrstvy. U řezaných nebo zlomených povrchů je zapotřebí více vrstev. Doba schnutí závisí na počtu vrstev. Úplné instrukce k použití najdete v příbalovém letáku.

  • perfektní základ pro hladké a rovnoměrné lakování povrchů
  • vyměnitelné stříkací hlavy
  • snadné použití
  • bez zdraví škodlivých těžkých kovů
  • vysoké krytí
  • sprejová plechovka o obsahu 200 ml
  • vysoce kvalitní značkový produkt
  • vyrobeno v Německu

Doplňkové parametry

Kategorie: Permanentní spreje
Hmotnost: 236 kg
Materiál: na dřevo, na kov, na sklo, na papír, na plast, na teracotu, na tmavý papír, na beton
Odolnost: světlostálý, extra-přilnavý, odolný vůči vodě, vhodný do exteriéru

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: